
| MODEL | STEALTH ZD |
|---|---|
| Filtra Part # | 10022449/D |
| Filtra Serial # | 20000728 |
| Power | 230-460V/60Hz |
| Blower Power | 22.4 kW/30HP |
| Allowable External Pressure Drop | 34.2" W.C. |
| Design Flow CFM | 2,543 CFM |
| Blower Static Pressure at Design Flow | 40.7" W.C. |
| Year Manufactured | 2023 |
| Phone | 248-427-9090 |

