
| MODEL | STEALTH ZD |
|---|---|
| Filtra Part # | 10018804/F |
| Filtra Serial # | 20000815 |
| Power | 380V/60Hz |
| Blower Power | 37.3kW/50HP |
| Allowable External Pressure Drop | 31.5" W.C. |
| Design Flow CFM | 5,270 CFM |
| Blower Static Pressure at Design Flow | 38.5" W.C.
|
| Year Manufactured | 2023 |
| Phone | 248-427-9090 |

