
| MODEL | STEALTH ZD |
|---|---|
| Filtra Part # | 10018804/F |
| Filtra Serial # | 20000850 |
| Power | 230-460V/60Hz |
| Blower Power | 74.6kW/100HP |
| Allowable External Pressure Drop | 28.6" W.C. |
| Design Flow CFM | 10,277 CFM |
| Blower Static Pressure at Design Flow | 35.6" W.C.
|
| Year Manufactured | 2023 |
| Phone | 248-427-9090 |

