| MODEL | STEALTH Z1 |
|---|---|
| Filtra Part # | 10024558/A |
| Filtra Serial # | 20001024 |
| Power | 220V/60Hz |
| Blower Power | 2.2kW/3HP |
| Allowable External Pressure Drop | 3.5" W.C. |
| Design Flow CFM | 1200 CFM |
| Blower Static Pressure at Design Flow | 8" WC |
| Year Manufactured | 202 |
| Phone | 248-427-9090 |

