
| MODEL | STEALTH X1 EXHAUST |
|---|---|
| Filtra Part # | 10024578/A |
| Filtra Serial # | 20001067 |
| Power | 220V/60Hz |
| Blower Power | 2.2kW/3HP |
| Allowable External Pressure Drop | 5" WC |
| Design Flow CFM | 1060 CFM |
| Blower Static Pressure at Design Flow | 8.11" WC |
| Year Manufactured | 2024 |
| Phone | 248-427-9090 |

