
| MODEL | STEALTH X1 EXHAUST |
|---|---|
| Filtra Part # | 10024578/B |
| Filtra Serial # | 20001267 |
| Power | 480V/60Hz |
| Blower Power | 2.2kW/3HP |
| Allowable External Pressure Drop | 6" W.C. |
| Design Flow CFM | 200 CFM |
| Blower Static Pressure at Design Flow | 8.11" WC |
| Year Manufactured | 2025 |
| Phone | 248-427-9090 |

